Офіційний сайт Чернігівської районної ради Запорізької області

Новини

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

 15 лютого День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У районі проведено тематичні заходи за участю ветеранів – афганців, воїнів-інтернаціоналістів та громадськості.
 Поблизу пам’ятного знаку воїнам – афганцям та ветеранам інших локальних воєн проведено мітинг-реквієм присвячений 28-й річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. Під час заходу до присутніх звернулися голова Чернігівської селищної ради Віталій Манич, заступник голови Чернігівської районної ради Владислав Лебедь та заступник голови Чернігівської райдержадміністрації Наталія Степаненко.
 У своєму виступі Владислав Лебедь зазначив, що український народ віддає глибоку шану усім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій в Республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети.
 Куди б не закидала доля наших земляків, яким довелося брати участь у миротворчих операціях, вони завжди чесно й сумлінно виконували військову присягу. За хоробрість, високий професіоналізм, надійність і благородство вони заслужили щиру подяку багатьох народів та примножили авторитет України як країни-миротворця. Після мітингу – реквієм відбувся тематичний концерт з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
 Чернігівський селищний голова Манич В.О., заступник голови Чернігівської районної ради Лебедь В.А., керівник Чернігівської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану Хлепітько Ю.В. вшанували пам’ять загиблого воїна – інтернаціоналіста Вілєсова Валерія, покладанням квітів до його могили.

 

 

Організаційно – правовий відділ
виконавчого апарату районної ради

Середа, 15 Лютого 2017 16:13 | Переглядів: 298