Офіційний сайт Чернігівської районної ради Запорізької області

Новини

Відбулося пленарне засідання двадцять шостої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання

 24 жовтня 2017 року відбулися спільне засідання постійних комісій Чернігівської районної ради та пленарне засідання двадцять шостої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання, під час яких було розглянуто 7 питань. У результаті обговорення наданих проектів рішень, було прийнято усі 7 рішень (друге зі змінами і доповненнями):
 1. Про передачу об’єктів спільної власності територіальних громад селищ, сіл Чернігівського району Запорізької області.
 2. Про внесення змін до рішення районної ради від 11.12.2015 року № 5 «Про структуру, штатну чисельність та умови оплати праці працівників виконавчого апарату Чернігівської районної ради Запорізької області (із змінами).
 3. Про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Чернігівського району на 2017 рік, затвердженої рішенням районної ради від 23.12.2016 № 9 (зі змінами і доповненнями).
 4. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 23.12.2016 № 16 «Про районний бюджет на 2017 рік» (зі змінами і доповненнями).
 5. Про затвердження матеріалів нормативної грошової оцінки земельних ділянок.
 6. Про затвердження матеріалів нормативної грошової оцінки земельних ділянок.
 7. Про затвердження матеріалів нормативної грошової оцінки земельних ділянок.
 Депутати піднімали питання щодо трудових відносин працівників комунальних закладів, майно яких буде передано у комунальну власність Чернігівської селищної ради, питання освоєння коштів на ремонт доріг, ставили запитання доповідачам та співдоподачам. На сесії були присутні 20 депутатів. Усі рішення було прийнято одноголосно.

Вівторок, 24 Жовтня 2017 11:29 | Переглядів: 139