Офіційний сайт Чернігівської районної ради Запорізької області

Рiшення ради

Рішення двадцять сьомої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання від 21.11.2017

ПЕРЕЛІК РІШЕНЬ.doc

Протокол сесії від 21.11.2017.doc

Протокол спільної комісії від 21.11.2017.doc

1. Про затвердження районної Програми підвищення якості та ефективності виконання представницьких та управлінських функцій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування на території Чернігівського району на 2017-2018 роки.

2. Про внесення змін до Програми подальшого нарощування місцевого (районного) матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків на 2016-2020 роки.

3. Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів Чернігівською районною радою Запорізької області, бюджетними установами, які перебувають у спільній власності територіальних громад селищ, сіл Чернігівського району і утримуються за рахунок районного бюджету.

4. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 23.12.2016 № 16 «Про районний бюджет на 2017 рік» (зі змінами і доповненнями).

5. Про заміщення депутата Чернігівської районної ради Запорізької області.

6. Про надання в позичку приміщення Чернігівській районній державній адміністрації Запорізької області.

7. Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 24.10.2017 року № 1 «Про передачу об’єктів спільної власності територіальних громад селищ, сіл Чернігівського району Запорізької області».

8. Про план регуляторних актів на 2018 рік.

9. Про затвердження нової редакції Статуту опорного навчально–виховного закладу Чернігівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів ім.. Героя Радянського Союзу А.М. Темника Чернігівської районної ради Запорізької області.

10. Про надання згоди на передачу майна спільної власності територіальних громад селищ, сіл Чернігівського району з балансу КЗ «Чернігівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Чернігівської районної ради Запорізької області на баланс КУ «Чернігівська центральна районна лікарня» Чернігівської районної ради Запорізької області.

11. Про надання згоди на передачу майна спільної власності територіальних громад селищ, сіл Чернігівського району з балансу ДКП «Центральна районна аптека № 95» Чернігівської районної ради Запорізької області на баланс КУ «Чернігівська центральна районна лікарня» Чернігівської районної ради Запорізької області.

12. Про надання у безоплатне користування (позичку) частини приміщення поліклініки, що знаходиться на балансі комунальної установи «Чернігівська центральна районна лікарня» Чернігівської районної ради Запорізької області, комунальному закладу «Чернігівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Чернігівської районної ради Запорізької області.

13. Про надання у безоплатне користування (позичку) частини приміщення поліклініки, що знаходиться на балансі комунальної установи «Чернігівська центральна районна лікарня» Чернігівської районної ради Запорізької області, державному комунальному підприємству «Центральна районна аптека № 95».

14. Про передачу майна.

15. Про інформацію виконуючого обов’язки керівника Бердянської місцевої прокуратури Маленка О.Ю. про результати діяльності Чернігівського відділу Бердянської місцевої прокуратури за І півріччя 2017 року.

Понеділок, 27 Листопада 2017 14:50 | Переглядів: 371