Офіційний сайт Чернігівської районної ради Запорізької області

Рiшення ради

Рішення тридцять четвертої сесії районної ради сьомого скликання від 22.06.2018

ПЕРЕЛІК РІШЕНЬ.doc

Протокол сесії від 22.06.2018.doc

Протокол спільної комісії від 22.06.2018.doc

1. Про підсумки звітування депутатів Чернігівської районної ради Запорізької області сьомого скликання перед виборцями за 2017 рік.

2. Про план роботи Чернігівської районної ради Запорізької області на III квартал 2018 року.

3. Про надання в оренду майна Чернігівській районній державній адміністрації Запорізької області.

4. Про надання в оренду майна відділу фінансів Чернігівської районної державної адміністрації Запорізької області.

5. Про надання в оренду приміщення Чернігівському районному відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області.

6. Про надання в оренду приміщення Чернігівському районному відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області.

7. Про надання в оренду приміщення Чернігівській державній нотаріальній конторі Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області.

8. Про безоплатну передачу частини нерухомого майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чернігівського району до комунальної власності Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області.

9. Про внесення змін до рішення сесії районної ради від 11.12.2015 року № 5 «Про структуру, штатну чисельність та умови оплати праці працівників виконавчого апарату Чернігівської районної ради Запорізької області» (із змінами).

10. Про надання відпустки голові районної ради.

11. Про надання відпустки заступнику голови районної ради.

12. Про внесення змін до Комплексної районної програми з оздоровлення та відпочинку дітей, сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми на 2017-2021 року, затвердженої рішенням сесії Чернігівської районної ради Запорізької області від 11.04.2017 № 2.

13. Про внесення змін до бюджетних призначень.

14. Про внесення змін до Програми подальшого нарощування місцевого (районного) матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків на 2016-2020 роки.

15. Про надання дозволу на безкоштовне використання приміщення залу засідань Чернігівської районної ради Запорізької області.

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 5,5198 га, яка розташована на території Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області та належить гр. Кравченко Тетяні Анатоліївні на праві приватної власності.

Понеділок, 02 Липня 2018 16:15 | Переглядів: 613