Офіційний сайт Чернігівської районної ради Запорізької області

Новини

Привітання з Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України.

Шановні чернігівці!

Від щирого серця вітаю вас із Днем Державного Прапора України та всенародним святом - Днем незалежності України!
З того часу, як над країною офіційно було піднято синьо-жовтий прапор, ми пережили кризи та підйоми, втрати й здобутки. Сьогодні Україна впевнено заявляє про себе на світовій арені, демонструє готовність до перетворень, до міжнародної інтеграції, до покращення рівня життя свого народу. А Державний Прапор – як символ свободи, єднання та слави нашої країни – уособлює у собі усі прагнення та надії українського народу на краще майбутнє.
Наш прапор - це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню. Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн - це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну.
Від імені районної ради, від себе особисто вітаю вас із цим великим загальнонаціональним святом та бажаю кожній чернігівській сім’ї здоров’я, миру, впевненості в завтрашньому дні та нових успіхів на благо України та нашого району.
То ж нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини.
Від усього серця бажаю вам, щоб ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Доброго здоров'я, добробуту і щастя кожній родині.
Зі святами вас!

Голова ради - В.С. Годлевський                                                            Заступник голови ради - В.А. ЛебедьСереда, 23 Серпня 2017 08:23 | Переглядів: 900