Офіційний сайт Чернігівської районної ради Запорізької області

Новини

День Соборності України

  Шановні співвітчизники!
 

 22 січня 1919 року - день ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно -Української Народної Республіки.
 Щороку, 22 січня український народ відзначає День соборності України. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ! Отже прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята.
 Успіх побудови демократичної та міцної держави ґрунтується на наших спільних зусиллях на дотриманні принципів незалежності, на усвідомленні власної відповідальності за майбутнє усього українського народу. Ми повинні бути гідними місії, покладеної на нас долею; мусимо підтримати й продовжити героїчні досягнення наших предків; оправдати сподівання і стати гордістю для наших нащадків.
 Зичу усім здоров'я і злагоди, сил та натхнення, успіхів та задоволення від роботи на благо нашої Вітчизни! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети - процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України!

З повагою
Голова Чернігівської районної ради
Запорізької області                                                                                  В. ГОДЛЕВСЬКИЙПонеділок, 21 Січня 2019 16:09 | Переглядів: 249