Офіційний сайт Чернігівської районної ради Запорізької області

Новини

Привітання з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Шановні жителі Чернігівського району!

 Прийміть найщиріші вітання з нагоди найважливіших свят нашої країни – Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.
 Цього року наша держава святкує 28 річницю незалежності. Для людини — це значний проміжок часу, за який відбувається становлення особистості з власними цінностями, переконаннями та поглядами. Для країни – це молодий вік, коли держава має визначитись та обрати шлях свого майбутнього. Та свободолюбиві українці ще 28 років тому показали, що свою державу творять самі, захищаючи право жити в суверенній та незалежній країні.
 Нелегкою була дорога українського народу до того незабутнього дня, коли втілилася у життя національна ідея, воля та прагнення до власної національної державності, найкращих європейських демократичних традицій. Непросто нам і зараз відстоювати суверенітет, цілісність території, інтереси рідної держави.
 Шановні Чернігівці ! З Днем Незалежності України кожного, хто вніс і вносить сьогодні свій внесок в становлення незалежної Української держави, хто своєю працею розбудовує рідний край, хто нині бореться за свободу нашої Батьківщини на полі бою, хто всіляко підтримує наших воїнів
 Бажаю всім нам з гордістю рівнятися на Державний Прапор, у теперішні нелегкі дні спільно й непохитно і далі відстоювати суверенність нашої держави, примножувати її традиції та блага, як того вимагає совість і сумління.
 Від щирого серця бажаю всім вам злагоди, здоров’я та довголіття, почуття гордості за свою державу.

 

З повагою
Голова Чернігівської районної ради
Запорізької області                                                    В. ГОДЛЕВСЬКИЙВівторок, 20 Серпня 2019 08:53 | Переглядів: 204