Офіційний сайт Чернігівської районної ради Запорізької області

Новини

Привітання з Днем працівників сільського господарства!

 Шановні працівники сільського господарства!

 Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята.
 З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян.
 Завдяки “золотим рукам”, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива.
Нелегко сьогодні працювати на землі. Але лише завдяки Вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними. Ваш трудовий подвиг, служіння землі та найблагороднішій професії - хлібороба й годувальника залишаються взірцем для багатьох, Ваша наполегливість, працелюбність сприяють збереженню та розвитку сільськогосподарської галузі.
 Велика шана і подяка Вам за любов до землі, терпіння і витримку.
 Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров'ї!

 

 

З повагою
Голова Чернігівської районної ради
Запорізької області                                                              Віктор ГОДЛЕВСЬКИЙ

 Понеділок, 11 Листопада 2019 09:45 | Переглядів: 272