Офіційний сайт Чернігівської районної ради Запорізької області

Новини

Привітання з Днем Конституції України!

   Шановні жителі нашого району!
  Від депутатського корпусу Чернігівської районної ради сьомого скликання, від себе особисто щиро вітаю вас із знаменною датою в житті нашої держави — Днем Конституції України! 28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії нашого народу. Україна обрала шлях незалежного розвитку, закріпила це в Конституції, підтвердивши своє прагнення стати демократичною, соціальною, правовою державою, одним із основних принципів якої є забезпечення прав та свобод людини і громадянина.
 Сьогодні завдання держави полягає в тому, щоб якнайповніше використати потенціал основного нормативно-правого акта держави для утвердження реальної демократії, забезпечення прав і свобод людини і громадянина, для піднесення умов життя народу на гідний рівень.
 Наш високий громадянський обов’язок – поважати Конституцію, слідувати її положенням, підвищувати правову культуру суспільства. Успіх в усіх наших справах прийде тоді, коли кожен громадянин України не тільки користуватиметься правами і свободами, а й належним чином виконуватиме свої обов'язки.
  У день свята щиро бажаю вам міцного здоров’я, щастя і достатку, любові, миру, натхненної праці та успіхів задля розбудови стабільної і процвітаючої України.
Зі святом вас, дорогі земляки!

 

З повагою
Голова Чернігівської районної ради
Запорізької області                                                                    Віктор ГОДЛЕВСЬКИЙ

 П'ятниця, 26 Червня 2020 08:04 | Переглядів: 2880