Офіційний сайт Чернігівської районної ради Запорізької області

Новини

Привітання з Днем Державного прапора України та з Днем Незалежності України!


  Шановні жителі району!

 Від імені депутатського корпусу районної ради та від себе особисто вітаю з Днем Державного Прапора України та 29-ю річницею незалежності України!
 23 серпня ми вшановуємо один із офіційних символів суверенітету нашої країни – Державний Прапор України, який є символом боротьби за національні та соціальні права. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праця, краса та багатство рідної землі.
 День Державного Прапора та День незалежності України – не просто святкові дні в календарі. Це нагадування про високу ціну і значення суверенітету й символів України – держави українського народу, право на свободу якої виборювали і виборюють сьогодні тисячі справжніх патріотів.
 Дорогі земляки! Бажаємо вам і вашим рідним миру, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та її народу. Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним.

 

З повагою
Голова Чернігівської районної ради                             Віктор ГОДЛЕВСЬКИЙП'ятниця, 21 Серпня 2020 09:36 | Переглядів: 2045