Офіційний сайт Чернігівської районної ради Запорізької області

Новини

Привітання з Днем знань!

   Шановні педагоги, дорогі учні, батьки!

  Від депутатського корпусу Чернігівської районної ради Запорізької області сьомого скликання, від себе особисто щиро вітаю вас із традиційним вересневим святом – Днем знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації.
  День знань по-справжньому всенародне свято молодості і надій. Це свято насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг школи. Тих, хто прийшов сюди зі своїми дітьми чи онуками. Тих, хто щоденно віддає їм свої знання та тепло сердець, навчає і виховує в дусі любові до України та до людини, як найбільшої цінності.
  Бажаю усім школярам підкорити нові вершини знань, навчитись бути наполегливими у своїх цілях, успішними у своїх відкриттях. Переконаний, що знання, отримані в школі, стануть для вас тією опорою, з якою вам буде легко йти своїм життям, досягаючи все нових і нових успіхів!
   Особливі слова вдячності вчителям за невтомну працю, мудрість, витримку і доброту, за турботу про наше майбутнє покоління.
   З новим навчальним роком ! З новими успіхами на ниві знань!

 

З повагою
Голова Чернігівської районної ради
Запорізької області                                                 Віктор ГОДЛЕВСЬКИЙВівторок, 25 Серпня 2020 10:40 | Переглядів: 1970