Офіційний сайт Чернігівської районної ради Запорізької області

Новини

День пам'яті жертв голодоморів

Шановні чернігівці!

 Давайте згадаємо призабуту і приховану українську історичну правду. Майже кожна нація на Землі в своїй історії мала трагічні періоди, коли від хвороб, воєн, епідемій та природних катаклізмів гинули тисячі або навіть мільйони людей. У більшості випадків це відноситься до стародавнього «нецивілізованого» періоду людської історії.
 В України також є найболючіші історичні сторінки.
 Щороку в четверту суботу листопада в Україні відзначається День пам'яті жертв Голодомору.
 Про Голодомор не тільки заговорили як про факт, що таки був, - йому дали оцінку. Відповідною постановою Верховної Ради цю трагедію українського народу було визнано геноцидом. За масштабом, жорстокістю, цинізмом та організованістю з боку влади і наслідками для майбутніх поколінь він не має аналогів в історії людства.
 Голодомор – не історична минувшина, а глибока демографічна і духовна рана, яка нестерпним болем пронизує пам'ять його очевидців. Людям, які вижили, ці роки запам’ятались на все життя.
 Наш найсвятіший обов’язок сьогодні – зберегти пам'ять про всіх, хто не дожив, недолюбив, пам'ять про живих і ненароджених. Ніхто не має права про це забути. Треба вчитися на помилках, робити все можливе, щоб подібне не повторилося.

 

З повагою
Голова районної ради                                                Віктор ГОДЛЕВСЬКИЙ

 Четвер, 26 Листопада 2020 09:10 | Переглядів: 967